O firmie

AGRIAMX – zajmujemy się maszynami sadowniczymi i rolniczymi

Z rolnictwem, ogrodnictwem i sadownictwem firma AGRIMAX jest związana od wielu lat. To nasza pasja, którą dzielimy ze swoimi głównymi klientami – sadownikami i rolnikami mającymi swoje gospodarstwa rozsiane w całej Polsce. Prowadzimy stacjonarny sklep w Zagajdziu (Zagajdzie 4), a od niedawna prowadzimy także dystrybucje za pomocą sklepu internetowego. Dopasowujemy ofertę naszego sklepu do potrzeb rynku i staramy się, by dostępny asortyment odpowiadał oczekiwaniom potencjalnych klientów w jak największym stopniu. Zapewniamy także wysokiej klasy obsługę – zawsze służymy dobrą radą i wsparciem, które często pozwala dobrać odpowiedni sprzęt. Dzięki szerokiemu wyborowi maszyn i urządzeń do sadów oraz ogrodów od lat cieszymy się zaufaniem naszych klientów. Dostarczamy przemyślanych rozwiązań, które umożliwiają sprawną pracę w każdym gospodarstwie. Nasza współpraca z włoskimi producentami części i urządzeń zaowocowała szerokimi możliwościami.

 

Co można znaleźć w naszym sklepie internetowym?

Mamy całe spektrum maszyn służących do pracy w sadach czy na roli od sprawdzonych europejskich producentów. Części maszyn, które są dostępne w naszej ofercie, składamy sami na miejscu na bazie wysokiej jakości części, dopasowując je jednocześnie do parametrów zadanych nam przez klientów.

W naszym sklepie można znaleźć m.in.:

  • Opryskiwacze sadownicze
  • Sekatory elektryczne i pneumatyczne
  • Kompresory sadownicze
  • Urządzenia wielofunkcyjne różnego przeznaczenia
  • Brony aktywne, glebogryzarki, rozdrabniacze
  • Podnośniki
  • Części i akcesoria do maszyn rolniczych i sadowniczych

W tym miejscu chcemy serdecznie zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą i katalogiem produktów. Zapraszamy także do naszego sklepu stacjonarnego!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl